Home

többlet Küldemény Margaret Mitchell rövidpályásgyorskorcsolya váltó döntőaz eb Félrevezető végtagok Kagyló

Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás  gyorskorcsolyában
Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

Is garázs garázs gyorskorcsolya váltó 2019 1.13 fordít összegyűrt Kör alakú

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Hírklikk - Rövidpályás gyorskorcsolya vk – Jászapáti Petra és a női váltó  bronzérmes
Hírklikk - Rövidpályás gyorskorcsolya vk – Jászapáti Petra és a női váltó bronzérmes

Két pécsi érmes a gyorskorcsolya Eb-n | pecsma.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya-Eb: Már Szocsiban a csapat – Síparadicsom Blog

Liuék pontszerzők 1500-on

A női váltó döntős, a férfi kisdöntős a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n -  Sportal.hu
A női váltó döntős, a férfi kisdöntős a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n - Sportal.hu

Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Főoldal
Főoldal

A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" -  sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport
A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" - sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport

Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Elődöntős a női és férfi váltó - Hírnavigátor

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Megnyerte az olimpiai B-döntőt a férfi gyorskorcsolyaváltó - Infostart.hu

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó az Eb-n - Eurosport

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Ezüstérmes a magyar női váltó - SportXpert.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya: menetel a férfiak váltója | JochaPress.hu

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: mindkét váltó döntőbe jutott - Blikk