Home

zavarjanak ajtó tükör elfogad egytemi kupa március 28 nke Tágas jelvény ziháló

Férfi egyetemi bajnokság: ELTE-bravúr, mosonmagyaróvári fordítás - MKOSZ

NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM

Mozdulj rá! - A TF zsinórban negyedszer lett bajnok a Nemzeti Egyetemi  Kosárlabda Bajnokságon a nők mezőnyében
Mozdulj rá! - A TF zsinórban negyedszer lett bajnok a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságon a nők mezőnyében

Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Veretlen maradt a  Miskolc, már nem nyeretlen az NKE
Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Veretlen maradt a Miskolc, már nem nyeretlen az NKE

Kutatók Éjszakája az NKE- Víztudományi Kar bajai campusán – Amve.hu

Mozdulj rá! - Közgáz - NKE Ludovika Csata összecsapás a Nemzeti Egyetemi  Kosárlabda Bajnokság női Nyugati csoportjának 5. fordulójában
Mozdulj rá! - Közgáz - NKE Ludovika Csata összecsapás a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság női Nyugati csoportjának 5. fordulójában

Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Mozdulj rá! - Letették az esküt a 28. Almati téli Universiádéra induló  magyar csapat tagjai
Mozdulj rá! - Letették az esküt a 28. Almati téli Universiádéra induló magyar csapat tagjai

Mozdulj rá! - Tarolt az NKE az idei judo MEFOB-on

Mozdulj rá! - Tíz éremmel az országok versenyében a 10. legtöbb érmet  szerezte meg a magyar csapat a 4. Európai Egyetemi Játékokon
Mozdulj rá! - Tíz éremmel az országok versenyében a 10. legtöbb érmet szerezte meg a magyar csapat a 4. Európai Egyetemi Játékokon

Mozdulj rá! - Öt kategóriában vetélkedtek az idei Cheer MEFOB címért a  magyar egyetemi csapatok
Mozdulj rá! - Öt kategóriában vetélkedtek az idei Cheer MEFOB címért a magyar egyetemi csapatok

Férfi egyetemi bajnokság: Debrecenben sem bánták a Közgáz Miskolc elleni  sikerét - MKOSZ
Férfi egyetemi bajnokság: Debrecenben sem bánták a Közgáz Miskolc elleni sikerét - MKOSZ