Home

megjelenik Érett vonzó dobi larina Amper kalap saláta

Larina zvezdica in pošasti iz

Baji Balázs simán nyerte a 60 méteres gátfutást a fedett pályás atlétikai  országos bajnokságon
Baji Balázs simán nyerte a 60 méteres gátfutást a fedett pályás atlétikai országos bajnokságon

Ikarus BSE Atlétika - Küldetés teljesítve! - Magyarország Csapatbajnoksága,  Keleti Elődöntő
Ikarus BSE Atlétika - Küldetés teljesítve! - Magyarország Csapatbajnoksága, Keleti Elődöntő

About – Veronika Dobi-Kiss

Székesfehérváron gyakoroltak az U16 4x100 méteres váltók | Atletika.hu

Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium

Egy újabb őrültség? ##vélemény##influenszer##tartalomgyarto##énmárka |  TikTok
Egy újabb őrültség? ##vélemény##influenszer##tartalomgyarto##énmárka | TikTok

Baji győzött, Csóti és Wágner-Györkés duplázott a fedett pályás ob-n –  Sportmenü
Baji győzött, Csóti és Wágner-Györkés duplázott a fedett pályás ob-n – Sportmenü

Atlétika COVID alatt | Fejlődő Kertváros

Öten az U16-os válogatottban | Fejlődő Kertváros

Dobi Larina | Atléták – csapattársak, tanítványok, barátok

Ikarus BSE Atlétika - Óriási versenyek! - Fedettpályás Atlétikai Bajnokság

Sikerek | Atléták – csapattársak, tanítványok, barátok

Debreceniek csatája: Kerekes Gréta az országos bajnok, Kozák Luca kiugrott  - Cívishír.hu
Debreceniek csatája: Kerekes Gréta az országos bajnok, Kozák Luca kiugrott - Cívishír.hu

Ikarus BSE Atlétika - Tiszaújváros Nemzetközi Atlétikai Versenye

Ikarus Kertvárosi Atlétika - ‼️Jó váltások, jó futás, ezüst‼️ Váltófutó  Magyar Bajnokság 2021, Kecskemét U20 Női 4x100 m 🥈Amler Vanda, Dobi Larina,  Marcos-Figueredo Anais, Szécsényi Anna 48.98; edző: ifj. Tomhauser István,  Budai
Ikarus Kertvárosi Atlétika - ‼️Jó váltások, jó futás, ezüst‼️ Váltófutó Magyar Bajnokság 2021, Kecskemét U20 Női 4x100 m 🥈Amler Vanda, Dobi Larina, Marcos-Figueredo Anais, Szécsényi Anna 48.98; edző: ifj. Tomhauser István, Budai

Ferienhaus Larina, Cochem – Nove cijene za 2023.

Évről-évre Statisztikák | Atléták – csapattársak, tanítványok, barátok

Az első időfutamban elsőként célba érő Ikarus BSE lett a női 4*400 méteres  váltófutás országos bajnoka. | Az első időfutamban elsőként célba érő  Ikarus BSE lett a női 4*400 méteres váltófutás országos
Az első időfutamban elsőként célba érő Ikarus BSE lett a női 4*400 méteres váltófutás országos bajnoka. | Az első időfutamban elsőként célba érő Ikarus BSE lett a női 4*400 méteres váltófutás országos

2021/2022. tanév - Hőgyes Endre Gimnázium

Ikarus Kertvárosi Atlétika - ‼️A tegnapi váltó után újra a dobogón‼️ 47.  Paulínyi Jenő Emlékverseny, Budapest, Ikarus-pálya U20 Női 100 m 🥉Dobi  Larina 12.82 ; edző: Budai Tamás 👏👏👏 🔴🔵 #ikarusatletika | Facebook
Ikarus Kertvárosi Atlétika - ‼️A tegnapi váltó után újra a dobogón‼️ 47. Paulínyi Jenő Emlékverseny, Budapest, Ikarus-pálya U20 Női 100 m 🥉Dobi Larina 12.82 ; edző: Budai Tamás 👏👏👏 🔴🔵 #ikarusatletika | Facebook