Home

Legnagyobb Szennyezni megmagyarázni 24 honvéd kupa nemzetközi atlétikai verseny Könyvesbolt tövisek Beringszoros

Atlétika – Oldal 26 – Budapesti Honvéd Sportegyesület

XXX. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny - Atlétika - Hírek - Újpesti  Torna Egylet hivatalos oldala
XXX. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny - Atlétika - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

MTVA Archívum

2020 LEGFONTOSABB NEMZETKÖZI ÉS HAZAI ATLÉTIKAI VERSENYEI - NSO

Emlékversenyek és EB szintes eredmény a Honvéd Kupán | Atletika.hu

Öt verseny, 27 érem sikerszakosztályunk versenyzőitől - Fradi.hu

Az FTC-t szenzációs döntőben legyőzve a Honvéd nyerte meg a Komjádi-kupát -  Eurosport
Az FTC-t szenzációs döntőben legyőzve a Honvéd nyerte meg a Komjádi-kupát - Eurosport

36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny - Országos csúcsok és egyéni  rekordok hétvégéje | SVSE
36. Honvéd Kupa Nemzetközi Atlétikai Verseny - Országos csúcsok és egyéni rekordok hétvégéje | SVSE

34. Honvéd Kupa nemzetközi atlétikai verseny Budapest

Atlétikai ob: a Bp. Honvéd szerezte a legtöbb aranyat a három nap alatt -  SportFaktor
Atlétikai ob: a Bp. Honvéd szerezte a legtöbb aranyat a három nap alatt - SportFaktor

Alig 20 évesen döntötte meg a magyar csúcsot a legtehetségesebb sprinter -  videó
Alig 20 évesen döntötte meg a magyar csúcsot a legtehetségesebb sprinter - videó